Żeglarskie sposoby na zimę

Wyspy Karaibskie to idealne miejsce na oderwanie się od codziennej rutyny i całkowity relaks. Otoczone są lazurową wodą i panuje na nich klimat, jakiego nie spotkasz nigdzie indziej. Pozwól sobie na zimowy odpoczynek i wybierz się na niezapomniany rejs po Karaibach.

Słoneczny rejs po Karaibach to najlepszy sposób na zimową chandrę i oderwanie się od codziennego zgiełku. Podczas gdy w Polsce sypie śnieg i wydaje się, jakby wiosna w ogóle miała nie przyjść, ty delektujesz się szumem fal, idealną pogodą, niezwykłymi krajobrazami, błękitnym morzem, drinkami w kokosach i muzyką reggae w tle.

Chętnych na rejsy nie brakuje, pierwsze osoby rezerwują miejsca nawet z rocznym wyprzedzeniem. Warto skorzystać z okazji last minute. Tropical Sailing ma jeszcze ostatnie wolne miejsca na dwóch rejsach.

Rejs z Brytyjskich Wysp Dziewiczych (BVI) na Martynikę startuje 31 stycznia z Tortoli, a jego uczestnicy zobaczą najpiękniejsze miejsca archipelagu BVI oraz St. Martin, Montserrat, Gwadelupę i Dominikę.

Rejs z Martyniki na St. Martin 26 lutego to kolejna doskonała propozycja oryginalnej trasy. Większość alternatywnych ofert na rynku obejmuje rejs z Martyniki na Grenadyny i powrót na Martynikę. Tropical Sailing wsłuchał się oczekiwania klientów i opracował autorską trasę na północ.

Oba rejsy można aktualnie zarezerwować w rewelacyjnej cenie, która jest aktualizowana na stronie organizatora www.tropical-sailing.pl

Udział w jednym z tych rejsów pozwoli poznać m.in. Saint Martin – wyspę podzieloną między Francję i Holandię. Żeglarzy na wyspie witają kamienne warownie, które stanowią pamiątkę po burzliwej historii, w której udział wzięli Hiszpanie, Anglicy oraz Francuzi i Holendrzy.

Inną ciekawą wyspą jest Dominika, gdzie warto wybrać się na Indian River płynącą przez namorzynowy las, gdzie nakręcono kilka scen Piratów z Karaibów. Polecamy dwugodzinny trekking do ukrytych w dżungli wodospadów Victoria, który gwarantuje obcowanie z dziką przyrodą.

Na szczególną uwagę zasługuje katamaran Lagoon 450, który na czas rejsu staje się domem załogi. Dzięki jego doskonałemu wyposażeniu, podróż będzie 5-gwiazdkowym doświadczeniem. Na pokładzie znajdują się 4 kabiny dwuosobowe, 1 dziobowa kabina jednoosobowa oraz 2 miejsca w salonie. Jednostka posiada w pełni wyposażoną kuchnię z mikrofalówką, ekspresem do kawy, kostkarką do lodu i zmywarką. Do dyspozycji załogi jest m.in telewizor, kajak morski, uchwyty na wędki.

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*